Diskusní téma: Korunky, můstky

Datum 09.10.2010

Vložil Ivanka

Titulek Můstek

Pane doktore moc Vám děkuji za Vaši velice obsáhlou odpověď na můj asi šílený dotaz. Omlouvám se, ale pro laika a člověka, co se bojí a je mu špatně už jen při vyslovení slova zubař , je pak těžké se na něco ptát, když je v ordinaci a čeká ho nějaká šílenost
jako extrakce či vrtání.
Nebyla jsem dlouho u zubaře a jelikož situace začínala být dost neúnosná, rozhodla jsem se ji i přes veškerý ten strach řešit. Nebylo jednoduché najít si zubaře, jelikož jsem se přestěhovala na druhý konec republiky a vůbec vkročit do ordinace. Mám za sebou asi tak 10 návštěv ordinace, bolesti různého druhu, otok tváře, extrakce, čištění kanálků a nevím co ještě :) Asi by nebylo od věci říct, že je mi 30. Každopádně jsem se odhodlala a zatím tak nějak bojuju se strachem a s panem doktorem :) Samozřejmě vím, že si za to můžu sama, ale bohužel to už se nedá vzít zpátky a změnit.
Upřímně řečeno teď jsem na rozpacích, co dělat dál a co mi to vlastně pan doktor nabízí. V pondělí mě čeká ono broušení a provizorní můstek. Vzhledem k tomu, že to není zrovna malá částka, všechno zvažuju a hledala jsem i na internetu nějaké bližší info o tom , co mě čeká a co,že to vlastně budu mít za můstek. Každopádně moudrá z toho nejsem. Můstek není z důvodu vylepšování vlastních zubů. Po veškerých zákrocích mám teď 1,3,4,5 vlevo nahoře a 1,2,3,5 vpravo nahoře (1vpravo je při zkusu bolestivá, citlivá a bylo mi řečeno, že po obroušení to ustoupí).
Vzhledem k tomu, že jsem ve styku s lidmi při své práci dnes a denně, nejde být bez zubů :) Pracuju jako vedoucí prodejny mobilních telefonů , což mi přijde jako pěkná souhra náhod, s tím co jste psal o koupi mobilního telefonu :) Pokud potřebujete s něčím poradit, budu Vám alespoň moci oplatit Vaši vstřícnost a ochotu :) Buď tady (což nevím, jestli je vhodné a nebo napište na e.mail: ivulinka007@centrum.cz )
Neodpustím si konstatovat, že kdyby bylo více takových zubních lékařů jako jste VY , asi by bylo velice malé procento lidí, kteří se zubaře bojí :) Přeji hezký víkend a ještě jednou moc a moc děkuji za Váš čas.

Zpět na diskuzi