Diskusní téma: Korunky, můstky

Datum 04.12.2010

Vložil Kateřina

Titulek Neidentifikovatelná bolest

Dobrý den, už jednou jsem zde psala o tom, že mě bolí horní i dolní zuby, ale můj lékař si se mnou neví rady. Vzhledem k nejrůznějším záležitostem jsem byla nucena přistoupit k vlastní léčebné metodě - Ibalgin:-(( tedy pokud to bylo opravdu už neúnosné a stále zvažuji, v čem by mohl být můj problém, protože ke svému lékaři už se neodvážím jít, když mě poslal domů s tím, že mi nic není a mám si prý dojet na dutiny...ale mě bolí zuby!! Problém je v tom, že v mém nejbližším okolí je už jen jeden lékař a ten mi řekl v podstatě to stejné, když na to nepřišel jeden lékař, nepřijde na to ani on, což mě docela zarazilo, ale asi si jen nechtějí podkopávat nohy:-((( Vy jste celý problém svedl na osmičku, ale asi jsem se měla zmínit o tom, že v té řadě, kde mě to velice bolí mám 2 roky korunku! Je možné, aby se rozlomil při nějakém tvrdším kousnutí kořen, který drží čep a nebylo by to na rentgenu poznat? S přestávkami to bolí už možná půl roku. Jsem čím dál víc přesvědčená o tom, že to musí být ono, ale nenatékám, jen to v těch místech prostě cítím, zuby okolo bolí a v tom místě, jako kdyby mi někdo neustále řezal něčím do dásně. Měla jsem teď asi 14 dní klid, ale včera to začalo znovu a už nepřestalo. A ještě jsem se chtěla zeptat, pokud bych přešla k jinému lékaři, může si vyžádat mou kartu i se všemi provedenými RTG, abych je nemusela absolvovat znovu, což si vlastně ani nemůžu pořádně dovolit:-((( Velice děkuji za předchozí odpověď, byla skutečně vyčerpávající a budu ráda, když můj případ ještě jednou otevřete a zvážíte možnost, zda-li by to mohlo být od té korunky. Přeji vám krásný den. Kateřina

Zpět na diskuzi