Diskusní téma: Korunky, můstky

Datum 28.04.2011

Vložil Jarča

Titulek otok levé části obličeje s otokem dásně na kterém je nasazen můstek

Dobrý večer, nemohu spát jelikož mám velké bolesti v levé části obličeje přesně u u levé nosní dírky, kde si také nahmatám tvrdý otok. V říjnu 2010 jsem si dala udělat nový můstek s tím že minulý mě špatně seděl a začal padat. Do neděle 25.4.2011 bylo vše v pořátku v noci mě probudila tupá bolest v místech kde mám nasazený můstek. Zjistila jsem, že se mě i trochu hýbe. Vzala jsem si prášek na bolest a vše přestalo, ale k večeru se bolest objevila znova a do rána jsem celá na levé straně spuchla. Navštívila jsem lékařku a ta mě zdělila, že mám zánět dásní a zánět 2 kde mám trn, který mě drží můstek. Lékařka mě dáseň nařízla a dala mě drén a nasadila Duomox 500. Ve středu a ve čtvrtek to je dnes jsem byla na čištění a závěr byl, že mám dobrat léky a za čtrnác dní se přijít ukázat, kde se rozhodne zda budu muset podstoupit resekci zubu v kterém je zánět. Prosím o radu jak vyléčit tento zánět a vyvarovat se resekci zubu na kterém mě vysí můstek. Děkuji za radu a budu se těšit na odpověď. S pozdravem Jarča B.

Zpět na diskuzi