Kniha návštěv

Datum 20.06.2014

Vložil ferda

Titulek Re: Re: Re: Valentýn

Odpovědět

Ne, nebojte, nebudu.

Datum 13.07.2014

Vložil jak sem fek

Titulek Re: Re: Re: Re: Valentýn

Odpovědět

tenhle je taky dobrý: V taxíku, taxikář zákazníkovi, Promiňte pane, zapomněl jsem zapnout taxametr, tak to dáme tak vodvoká, jo? Odpověď: To neva, já jsem zase zapomněl peněženku... Ha ha.

Datum 13.07.2014

Vložil jak sem fek II

Titulek Re: Re: Re: Re: Valentýn

Odpovědět

Baví se kamarádi: hele, ty, co jakobysme byli, kdybych spal s tvou starou? Švagři? Bráchové? Nebo jak?? --- To bysme si byli kvit.

Datum 01.01.2013

Vložil Inka

Titulek Všechno nejlepší do Nového Roku 2O13!!!

Odpovědět

Dobrý den celé ordinaci:))! Šťastný Nový rok 2O13 všem. I.

Datum 14.01.2013

Vložil kddk

Titulek Re: Všechno nejlepší do Nového Roku 2O13!!!

Odpovědět

dobden,jojo děkujeme za milé a hezké přání :))) kd

Datum 17.09.2012

Vložil Alena

Titulek volné místo

Odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat, jestli pan doktor ještě přijímá nové pacienty?

Datum 17.09.2012

Vložil Disciplinární sistra v akci, strážkyně přijímacího protokolu

Titulek Re: volné místo

Odpovědět

Dobrý den, zeptám se a dám vědět. S pozdr. dis.si.v.a.,SPP

Datum 19.09.2012

Vložil Inter-pro disciplinární strážkyně přijímacího protokolu

Titulek Re: Re: volné místo

Odpovědět

Dobrý den, tak stále platí informace uvedená na dveřích vstupu, čekárny a ordinace: lze registrovat v omezených případech, a to například u malých dětí stávajících pacientů, nově narozených dětí, pro něž se vlastně udržuje přirozená kapacita či velmi nejbližších příbuzných stávajících pacientů (manžel, manželka). lze-li a situace to dovolí. V určitém okamžiku je přeplněnost překážkou i pro výslednou práci (méně času na jednotlivé výkony, únava ošetřujících, nižší flexibilnost v nabídce termínů, prodlužování objednávek apd.), děkujeme za pochopení, s pozdr. za pana doktora, interdiscip.S%PP, podobně jako to bylo v té bajce o opičce, co měla hrst fazolek, dvě spadly, tak se pro ně shýbla a jak je hledala, vysypala se jí celá dlaňka a nebylo v dlaňce nic.

Datum 21.07.2012

Vložil Terezka

Titulek Velký strach ze zubního ošetření

OdpovědětAhoj, pane doktore, máte pěkné stránky, nu však proč píši, mám docela i běžný problém,ale i tak se z něho chci malinko vypsat, popř.najít nějakou tu radu, i to vypsání mi pomůže.
Jsem příšerný lempl na zuby,mám je v hrozném stavu,ale opravdu příšerném - chjo.
Když jdu k zubaři, hned mi trhá zub. Teď jsem tam už rok a půl nebyla a zítra jsem objednaná, vím na 99%, že mi bude zase trhat sedmičku vlevo nahoře, ale mám tak velký strach, že se doma klepu jako ratlík, je mi špatně od žaludku, no hrůza. Zub mě tedy nebolí, dlouho mě žádný nebolel, ale i tak jsem se objednala, aby mi je opravil, jelikož asi před dvěma roky jsem trpělě jako blázen 14 dní, než jsem se odhodlala jít k zubaři, jen sem se dopovala práškama a ledovala, ale jak jsem byla nadopovaná, tak mi ani injekce pořádně nezabrala, a to mi jí dával i z takové pistole, nebo co to bylo, pak už to tedy nebolelo,ale stejně.
Teď tedy žádné prášky neberu, tak doufám, že mi injekce zabere.
Nemáte nějakou malinkou radu, jak tu panickou hrůzu překonat?
Můj zubař je přitom výborný, nejlepší ve městě, opravdu je světový, troufne si i na chirurgické zákroky, jiní zubaři posílají do Ústí na zubní chirurgii,ale on je prostě skvělej. Ale já jsem dost bojácná, no. :-(

Datum 21.07.2012

Vložil protokolární sestra vandrovní v zastoupení poskytující nutnou a vyžádanou přímou odpověď, t. č. fundovaná.

Titulek Re: Velký strach ze zubního ošetření

Odpovědět

Nu, dobrý den, je to opravdu problém dnešních dní, mladá dámo, zrušením dřívějších prohlídek na školách, přenecháním veškeré -svobodné- zodpovědnosti na rodičích, došlo k velkému zhoršení kvality chrupu u mladé generace, bohužel, smutné zjištění. To za našich mladých let nebývalo.
Nu budiž, děvče, budiž, doporučovala bych Vám ptát se po skloionomerních cementech pro ošetřování, komunikativního lékaře, trháním, milá zlatá, zuby jen ubývají, to je staurá prauda, nechte si udělat snímky a opravovat chrup včas a v anestesii. Normálně se chodí po půl roce, ne po roce a půl, lepší je ošetřit maličkosti. Mrkněte do naší zubní poradny, tam je spousta podobných dotazů, jak v klidu, pomalu postupovat, otázka je ale, zda ty nervy bude mít i zubař, nu, nejlépe po malých krůčcích a nezabalit to při prvním možném neúspěchu. Vaše protokolární vandrovní sestra v zastoupení poskytující nutnou a vyžádanou informativní podporu v pokládaných dotazech toho času.