Poradna dočasně UZAVŘENA

Datum 10.06.2014

Vložil ferda

Titulek Re: umely zub

Odpovědět

Dobrý den, poradna je uzavřena, bohužel nemáte pravdu, jedná se o kód doplnění baze-přidání zubu, nejlépe je vždy kontaktovat Vašeho stomatologa a při nesrovnalostech se zeptat. Váš údiv možná vychází z toho - jde o jedinný zub, ovšem kod obsahuje přidání jednoho až čtyř zubů, tedy ať se dává jeden či čtyři je to stejné. Je ovšem možné, že jste se špatně vyjádřila a jedná se o vypadlý zub z totální náhrady, zde pojišťovna nic nehradí a věc je jen otázkou ceníku příslušného pracoviště, nebo laboratoře. Např. mně bylo v době stanovování těchto kodů dvanáct let, těžko lze pak vyčítat jakkýkoli úmysl, vypadlé zuby a lomy protézy byly ze zdr. pojištění vyřazeny koncem roku 2O11 dohodou příslušných orgánů (ministerstva, pojišťoven? ), tedy pak se pacienti zlobí na zubaře, pozadí bývá trochu jiné.

Datum 11.04.2014

Vložil Isabella

Titulek na pul zkažene zuby

Odpovědět

Dobrý dne chctěla by jse zeptat co bych měla jest a pít abych jsi zlepšila zuby prosim proto vás at mi poradíte děkuju :) odepište na jemno Isabella děkuji

Datum 11.04.2014

Vložil kdl

Titulek Re: na pul zkažene zuby

Odpovědět

To nejde, takhel radit, Isabello, fatk, to je jako disuktovat nad Kafkou a nečsít ho. Elmex gelleé.

Datum 06.03.2014

Vložil Pavla

Titulek autotransplantace dasně

Odpovědět

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na vhodnost zákroku, který spočívá ve vložení a přišití části měkkého patra na odhalený krček zubu. BYl mi tento postup nabídnut v jednom parodontologickém ústavu.

děkuji s pozdravem Pavla

Datum 09.03.2014

Vložil kd

Titulek Re: autotransplantace dasně

Odpovědět

dob. den, poradna zrušena.
Pokud to zařízení umí, proč ne, někdy jsou i důležitější věci v životě, vadí Vám to esteticky, fyzicky-bolestivě? U sebe bych si koupil Curaprox Ultrasoft 5460, dobře čistil, jinak to funguje, pokud s tím má zařízení zkušenosti, poradna uzavřena, navždy.

Datum 29.01.2014

Vložil vita

Titulek mezizubni prostor

Odpovědět

dobry den.chtel jsem se zeptat jakym zpusobem lze odstranit mezizubni kaz??Mam na prednich zubech v mezizubnim prostoru zazloutly plak a po strane zubu jako by zubni kamen ktery ale neni cerne barvy..[pouzivam mezizubni kartacek].dekuji

Datum 02.02.2014

Vložil uzavřená poradna

Titulek Re: mezizubni prostor

Odpovědět

dobrý den, poradna uzavřena, kaz se exkavuje, studenti dokola opakuji anestesie, kofrdam, klínek, zjednání si přístupu, exkavace kazu... no a to je to zjednání si přístupu, s ohledem na lokalizaci kazu (kde a na kterém zubu apd.).

Datum 14.11.2013

Vložil Monika Heklová

Titulek boulička po vytrhnutém zubu(moudrák)

Odpovědět

Dobrý den, včera mi vytrhly zub(moudrosti), vše ok ani nic nebolí, jen se mi druhý den udělala malinká boulička na krku, hned pod tím zubem. Na dotek malinko citlivá a mírně růžová. Mám zajít znovu k zubaři nebo je vše ok?
Děkuji.M.H: