Kdo jsem? 

Vážení pacienti, 
 
jmenuji se Karel Denk, a na následujících řádcích bych Vám rád přiblížil, kdo jsem a jaká je moje filosofie práce. 
 
Studoval jsem v Hradci Králové, nejdříve všeobecnou medicínu, po té jsem se rozhodl specializovat na stomatologii. Po absolvování v roce 2OO7, moje první kroky vedly do praxe mého kolegy v Písku. Zde jsem pod jeho zkušeným vedením získával první cenné informace a zkušenosti.  Poté jsem několik let pracoval v naší rodinné praxi v Třebíči, kde jsem spravil mnoho zoubků, dbal na to, aby moje práce byla řízená, srozumitelná a ne náhodná, a tak přesvědčil pacienty o tom, že spolupráce zubaře a pacienta má velký smysl, protože může všem poskytnout jistotu, že je vše v pořádku.
 
Po sedmi letech strávených na chladné Vysočině se mi naskytla příležitost čestně převzít a dále provozovat praxi v osobitém Starém Brně po paní doktorce, která se rozhodla odejít do důchodu. Tuto nabídku vnímám jako velkou životní příležitost a výzvu, kterou jsem se rozhodl zodpovědně přijmout. 
 
Budu potěšen, pokud mi dáte svojí důvěru a přesvědčíte se sami jako ostatní pacienti, které jsem dříve ošetřoval. Více v referencích zde .
(https://www.znamylekar.cz/karel-denk/zubar/trebic)
 
 S úctou, 
dr. Karel Denk.

Cíl našeho snažení

Cílem našeho snažení je, co nejméně zatěžující ošetření, samozřejmostí je zachování stávajícího chrupu. Důsledným a hlavně správným čištěním chrupu pacient sám rozhoduje, jak dlouho mu jeho vlastní chrup vydrží. Po jednoduchém zácviku a jeho zvládnutí je možné dosáhnout stavu, kdy jsou další invazivní zákroky zbytečné a jen kontrolní, pacientovi zůstává trvale jeho chrup, a ví, odkud na něj může číhat nebezpečí. Racionalizací problémů a demýtyzací nejrůznějších polopravd, často komerční povahy, je zbaven strachu ze zubního lékaře i samotného ošetření, které se stává pouhým doplňkem. Říkáme, že pacient se od nás dozví deset procent a zbytek je už jen výsledek jeho vlastní píle. Tato péče je nejzdravější a přitom nejlevnější. A naši pacienti nám dávají za pravdu:). Těšíme se na Vaši návštěvu. S pozdravem dr. K.Denk.

Smluvní partneři zdravotních pojišťoven