Poradna dočasně UZAVŘENA

Datum 18.11.2013

Vložil sav

Titulek Re: boulička po vytrhnutém zubu(moudrák)

Odpovědět

-Dobrý den, poradna byla ukončena.

Datum 30.07.2013

Vložil denisa

Titulek ma 8 mnesicu a rostoumu krive zoubky

Odpovědět

muzete mi poradit prosim moje mu sinovy je 8 mnesicu a rostou mu spodni zoubky krivje mam strach ze budemit i druhe krive je to mozne???

Datum 08.08.2013

Vložil hugo

Titulek Re: ma 8 mnesicu a rostoumu krive zoubky

Odpovědět

zkontroloval za as

Datum 14.06.2013

Vložil martina

Titulek co se stalo s poradnou?

Odpovědět

Dobrý den, proč poradna již nefunguje?

Datum 15.06.2013

Vložil kd

Titulek Re: co se stalo s poradnou?

Odpovědět

ahoj, protože se z ní generovali pacienti, kteří nebyli jednoduše ošetřitelní.

Datum 07.06.2013

Vložil janina

Titulek atb přeléční fokusu

Odpovědět

DD vážený pane doktore, jsem po operaci kolene- artroskopii a hned druhý den mě začal bolet již endodonticky vyplněný zub- tedy jeho kanálky- mrtvý zub- pětka dole. šla jsem druhý dn na ošetření- paní doktorka mi sundala korunku ze zubu , tím vyřadila z okluze k odlehčení tlaků na zub a udělala snímek, ze kterého to vypadá, že kanálek je v jedné části, stranou možná i nalomený, v té straně je tam prosjasněná dutinka, dostala jsem ihned od ortopeda at, on se bál o operované koleno. tento rok jsou to ale již má asi pátá atb- augmentin na 10dnů, na ošetření kanálku pujdu pátý den braní atb. jsou atb doopravdy tak moc nutná? nestačilo by jen jako prevence dávka před a po zákroku? bojím se komplikací se střevy- tedy od těch atb...
jinak jak dlouho se po ošetření toho fokusu dá očekávat bakteriemie v těle, tedy možnost napadení operovaného kolene? yla to artroskopie s ošetřením menisků.
děkuji za odpověď
Janina

Datum 07.06.2013

Vložil sva

Titulek Re: atb přeléční fokusu

Odpovědět

dob.den, poradna uzavřená, možná je lepší zub extrahovat, koleno přednější, bohužel jsme Vás nikdy nevyšetřovali, takže reálný stav nevíme, držíme pěsti, kd.

Datum 18.05.2013

Vložil Rudolf Sroka

Titulek Bolesti zubu

Odpovědět

Zdravim pane doktore apřeji hezky den.Mam bolesti zubu ato když jdu večer spát tak ràno mam bolesti a vyplivuji dost krve muj zubař mi řikal že mám obnažene krčky, a pak bolesti přes den pominou trva to už pul roku. Nevim jestli bych si tyto zuby neměl raděj vtrhat než zablonbovat .Jednu stoličku blomboval ale vypadla tak mi zustalo pul zubu z kořenem nerv màm z kanalku vyčistěny.Mam už 65 let a chybi mi jen4 zuby ktere mám vytrhle.Da se stim něco dělat ??? Děkuji